Türkiye Lojistik Hizmetleri
Yurt içi Taşıma Hizmetleri
Depolama Hizmetleri
Ağır Taşımacılık
Araç Lojistik Merkezi Hizmetleri (PDI)
Gümrükleme Hizmetleri
Borusan Limanı
Uluslararası Taşımacılık
Yabancı Ülkeler
“Tedarik Zincirine Stratejik Değer Katmak” misyonuna sahip olan Borusan Lojistik, tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Borusan Lojistik müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı etkin olarak sağlamaktadır.

Türkiye Lojistik hizmetlerinde de modern yönetim tekniklerini etkin olarak kullanan Borusan Lojistik, müşterileri ile birlikte sürekli iyileştirme ve fark yaratan uygulamalarla süreçlerine değer katmaktadır.

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Borusan Lojistik’in, Türkiye geneline yayılmış bölge müdürlükleri, şubeleri, depoları ve kara nakliye ofislerinde bulunan uzman ve yetkin kadrosu, etkin insan kaynakları yönetimi, süreç bazlı verilerle yönetim metodolojisi ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı ile tek çatı altında toplanmaktadır.

Bize Ulaşın...
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Arkadaşıma Gönder | Site Haritası | İletişim
tasarım ve programlama digital graphics