Yasal Mevzuat
Teknik Bilgiler
Sektörel Haberler
Mersa 'GEFCO Türkiye' dedi
Rusya'nın en ticari araç markası olan Gaz Ticari Araçların Türkiye imalatçısı ve Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde Aralık ayı başında üretime başlayan Mersa Otomotiv, yurtdışından yedek parça, taşıma ve Türkiye genelinde oto dağıtımı için GEFCO Türkiye'yi tercih etti.

Yeni Şafak
19 şirket Avrupa iş ödülleri için yarışacak
Avrupa iş dünyasının önemli ödüllerinden biri olan European Business Award'ın (Avrupa İş Ödülleri), global yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek şirketler belli oldu.

Dünya , Ekonomist
Lojistik zirvesi geleceğe ışık tuttu
İzmir Ekonomi Üniversitesi Rotaract Kulübü ve Çiğli Rotaract Kulübü'nün organize ettiği 'İzmir Lojistik Zirvesi'nde hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılığındaki lojistik hizmetleri incelenerek, sektörel sorunlar masaya yatırıldı.

Gözlem
DHL'den en yaratıcı projeye 10 bin avro ödül
DHL düzenlediği 2013 DHL İnovasyon Ödülleri kapsamında, ekonomi ve bilim dünyasının tanınmış isimlerinden oluşan jürinin seçeceği, lojistik alanında geliştirilecek en yaratıcı projeye 10 bin avro ödül verecek.

Taşıma Dünyası
Havayolu taşımacılığı birincisi: CEVA
Havayolu taşıma ağı ile güçlü ortaklıklar kurmayı ve bütün dünyada müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını daha iyi karşılamayı hedefleyen CEVA, Asya'nın önde gelen tedarik zinciri sektöründeki uzmanlardan oluşan heyet tarafından "Hava Yolu Yük Taşıyıcısı" kategorisinde lider seçildi.

Taşıma Dünyası
Etis Lojistik'in Hedefi Türkiye'de İlk 10'a Girmek
Sinerjik ve optimum lojistik çözümleriyle iş dünyasını pazara bağlayan sektörünün yenilikçi firması Etis Lojistik, 15-17 Kasım tarihleri arasında düzenlenen logitrans Transport Lojistik Fuarı'nda yerini aldı.

Kargo Haber
Alışan Lojistik & Interbulk Arasındaki Dev İş Ortaklığında İmzalar Atıldı
Lojistik pazarının en büyük etkinliği kabul edilen logitrans Transport Fuarı'nda; Alışan Lojistik tarafından davetlilere ve basın mensuplarına yönelik düzenlenen kokteyl kapsamında, Alışan - Interbulk iş ortaklığının duyurusu ve imza töreni gerçekleştirildi.

Kargo Haber , Kasa
En İyi Yurtiçi Lojistik İsletmesi İşletmesi Ödülü Netlog Lojistik Grubu'nun Oldu
Transport Lojistik Fuarı kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen logitrans 2012 Lojistik Ödülleri Yarısması'nda Lojistik sektörünün lideri Netlog Lojistik Grubu, 6. Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında gerçekleştirilen logitrans 2012 Lojistik Ödülleri Yarısması'nda En İyi Yurtiçi Lojistik İşletmesi Ödülü'nü kazandı.

Kasa
Alışan Lojistik'ten yeni bir misyon Üçlü Sorumluluk
Alışan Lojistik; özellikle kimya sanayisinde üretilen ve kullanılan kimyasalların yönetiminin daha da geliştirilmesini sağlamak amacına yönelik bir program olan "Üçlü Sorumluluk" (Responsible Care) uygulamasının üyesi ve uygulayıcısı oldu.

Taşıma Dünyası
MNG'den yılbaşı paketine özel fiyat
MNG Kargo, yılbaşı hediyeleri için özel bir kampanya başlattı. MNG Kargo, yılbaşı hediyesi olarak, her şey dahil çok özel indirimli fiyat avantajıyla ekstra olan tüm ödemeleri, indirimli bir pakette topladı.

Akşam , Bursa Yeni Dönem
Tofaş, "Birlikte Başarıyoruz" dedi
Tofaş 22 tedarikçisine 3 farklı kategoride ödül verdi. Tofaş'ın iş ortaklarının gösterdikleri farklı yaklaşım ve katkıların değerlendirilmesiyle "Kalite ve Performans", İşbirliğiGeliştirme" ve "Teknik Öneri" kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu.

Ekonomik Çözüm , İstanbul Yenigün
Ceva Lojistik'te Fuat Adoran Dönemi
Ceva Lojistik'te Türkiye ve Balkanlar CFO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Fuat Adoran, Ceva Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü olarak atandı.

Kamyonum
Yılın Lojistik Ödülü Saras'ın
Yeni yatırımları ve ortaklıklarıyla uluslararası bir marka olmayı hedefleyen SARAS Lojistik'ten büyük başarı. SARAS, C2 alanında 2012yılı Lojistik Ödülü'ne layık görüldü.

Kamyonum
Lojistik OSB'leri uçuracak
Ulaştırma,, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım Türkiye genelinde 19 Lojistik Merkezcin sanayicinin hizmetinde olacağını açıkladı.

Milliyet Ek2
Arkas, 2O13'te rotasını Batı Afrika'ya çevirecek
Afrika'nın önemli bir pazar olduğunu belirten Arkas CEO'su Türkkanı, "Değerlendirecek çok potansiyel var. 2013 rotamız Batı Afrika" dedi.

Dünya
Metropol Gıda'nın lojistik deposu açıldı
Metropol Gıda A.Ş., Çorum Gıda Toptancılar Sitesi'nde kurduğu modern lojistik merkezini törenle hizmete açtı.

Satış Noktası
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Arkadaşıma Gönder | Site Haritası | İletişim
tasarım ve programlama digital graphics