Müşteri
Çalışan
Toplum
Yönetim Bilgi Sistemleri
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tedarikçiler
Hedeflerle Yönetim
Kalite Belgeleri
Yalın 6 Sigma
İnnovasyon
Mükemmellik Yolculuğu
CRM
Müşteri odaklılık; Borusan Lojistik misyon, değer ve politikalarının temelini oluşturmakta, iş yapış biçimine bir kültür olarak yansımaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımın bir şirket kültürü haline gelmesindeki en önemli faktör, müşterilere yönelik sürekli geliştirilen uygulamalardır.

CRM, en genel anlamıyla; müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmektir. Müşterilerle karşılıklı, uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak için, müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin biçimde yönetilmesidir. Satış, pazarlama ve hizmet süreçlerinin müşteri odaklı bir felsefe etrafında yeniden tanımlanmasını gerektirir.

CRM, 3 unsuru beraberinde getirmektedir. İnsan, Süreç ve Teknoloji. CRM projeleri, iş stratejilerinin belirlenmesi ve bu stratejiler paralelinde uygun insan, süreç, teknoloji üçlüsünün yapılandırılmasıdır.

Borusan Lojistik olarak, iş süreçlerimizi teknolojik gelişmelere paralel yürütmekteyiz. Bu kapsamda, 2006 Ocak'ta müşterilerimizin tüm bilgilerini online olarak ortak veritabanında tutmak ve güncel bilgilere en hızlı şekilde ulaşmak amacıyla, CRM yazılımı kullanılmaya başlandı.

Kendi iş süreçlerimize uygun olarak özelleştirdiğimiz program, teknolojik yeniliklere ve değişen ihtiyaçlara uygun olarak sürekli güncellenmekte, tüm satış ve müşteri hizmetleri ekibimiz ve yönetim kadromuz tarafından kullanılmaktadır.

VOC
ISO 10002
ISO 9001
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Arkadaşıma Gönder | Site Haritası | İletişim
tasarım ve programlama digital graphics