Haberler

Serdar Erçal, Koç Üniversitesi Lojistik Günleri'nde.

Tedarik Zinciri ve Lojistik hakkında en kapsamlı öğrenci organizasyonlarından biri olan “Koç Üniversitesi Lojistik ve Tedarik Zinciri Günleri (KULOG)”da her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli sektörlerin öncü firmaları ile üniversite öğrencileri bir araya geldiler. 

17 – 18 Şubat tarihinde gerçekleşen zirvenin 18 Şubat tarihinde düzenlenen Tedarik Zinciri ve Lojistik Zirvesi’ne Borusan Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Serdar Erçal konuşmacı olarak katıldı. Serdar Erçal “Lojistik Sektörü ve Inovasyon” başlıklı sunumunun ilk bölümünde lojistik sektörünün genel yapısı, Borusan Lojistik’in faaliyetleri ve lojistik süreçlerinin ardından neden inovasyona ihtiyaç duyduğumuz, inovasyon sürecinin zorlukları ve çözümleri hakkında bilgi vermiştir. 

Koç Üniversitesi Lojistik ve Tedarik Zinciri Günleri (KULOG), KUEMT’in kuruluşundan bu yana düzenlenen, büyük çaplı bir organizasyondur. Hem lojistik sektöründeki lider firmalar hem de başka sektörlerde faaliyet gösteren ama aynı zamanda uluslararası çapta lojistik faaliyetleri olan firmaların davet edildiği KULOG zirvesinde bu firmalardan tedarik zinciri konusunda uzman yöneticiler kendi şirketlerindeki lojistik faaliyetlerini paylaşmak üzere katılımcılarla bir araya gelme fırsatını yakalamaktadırlar.

p