Haberler

2010 Yılı Müşteri Memnuniyeti Araştırması Başlıyor.

Borusan Lojistik’in 2003 yılından itibaren her sene düzenli olarak gerçekleştirdiği Müşteri Memnuniyeti Araştırması’na Ekim ayı içerisinde başlanıyor. 
Müşterilerinin aldıkları hizmetten ve müşteri ilişkileri yönetimi uygulamalarından duydukları memnuniyet seviyesini tespit etmeyi, bununla birlikte güçlü ve iyileştirmeye açık alanları ortaya çıkarmayı amaçlayan Borusan Lojistik, yurt içi ve yurt dışı operasyonlarından hizmet alan müşterilerinin görüşlerine başvurarak 2010 yılı Müşteri Memnuniyeti Araştırması’nı gerçekleştirecek. TRI*M metodolojisine göre değerlendirilecek ve analiz edilecek araştırma sonucunda, ana faaliyet konuları, müşteri sektörleri ve coğrafi bölgeler bazında memnuniyet seviyeleri ölçülebilecek, sonrasında yapılacak geniş kapsamlı bir çalıştay ile tespit edilen iyileştirmeye açık alanlarla ilgili olarak iyileştirme aksiyonları planlanacak. 
Müşterilerine daima daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Borusan Lojistik, Dünya ve Avrupa ortalamasının üzerinde değerlerde gerçekleşen Borusan Lojistik Müşteri Memnuniyet Seviyesi’ni daha da ileriye taşımak için her türlü görüşe büyük önem vermektedir.

 

p